Witamy w Axller.pl! 

Naszą pasją są zegarki i galanteria.  Staramy się dzielić nią z każdym, kto odwiedzi należący do nas sklep. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów oferujemy najlepsze modele po bardzo atrakcyjnych cenach. Zawdzięczamy to stałej współpracy z przodującymi dystrybutorami i właścicielami sprawdzonych na rynku marek zegarków: Adexe, Albatross, Bisset, Casio, Concordia, Gino Rossi, Jordan Kerr, Pacific, Perfect czy Rubicon. 

Oprócz naszych zegarków, z dumą prezentujemy również doskonałej jakości wyroby galanteryjne w postaci toreb, torebek, portfeli, saszetek, plecaków, pasków tak uznanych marek, jak: 4U Cavaldi, Always Wild, Badura, David Jones, Felice, Loren, Lumi, Monnari, Nobo, Ormi czy Rovícky.

 

Satysfakcja Klienta

Naszą największą wartością jest Twoje zadowolenie z dokonanego zakupu. Robimy wszystko, aby zdobyć zaufanie odwiedzających i stworzyć przyjazną atmosferę bezpiecznej transakcji. Każdy oferowany przez nas produkt jest dokładnie opisany, możesz go obejrzeć na fotografii o wysokiej rozdzielczości oraz zapoznać się z istotnymi informacjami, które przekazujemy w czytelnej i przejrzystej formie. Wszystko to z myślą o ułatwieniu Ci dokonania właściwego wyboru.

Czytelna nawigacja

Oferowane w naszym sklepie artykuły zostały posegregowane i zgrupowane w odpowiednie kategorie. Dzięki temu nie musisz błąkać się między regałami, by znaleźć to, czego potrzebujesz, jak ma to miejsce w dużych stacjonarnych sklepach. Nawigacja jest prosta. Błyskawicznie dotrzesz do grupy interesujących Cię produktów.

Gwarancja jakości

Oferowane przez nas markowe zegarki i wyroby galanteryjne są fabrycznie nowe, oryginalne i dostarczane w opakowaniu producenta. Mając pewność, co do ich wysokiej jakości, zapewniamy aż 2-letnią gwarancję na zakupione u nas artykuły. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z zakładką GWARANCJA.

Bezproblemowy zwrot

Jeżeli po rozpakowaniu przesyłki z zamówionym artykułem nie poczujesz się w pełni usatysfakcjonowany, jesteśmy gotowi - bez zadawania żadnych pytań i pobierania dodatkowych opłat - przyjąć go w ciągu 14 dni z powrotem i zamienić na inny lub po prostu zwrócić Ci pieniądze. Ze szczegółami zapoznaj się w zakładce ZWROTY.

Bezpieczeństwo transakcji

Płatności realizowane w naszym sklepie obsługiwane są przez xxx. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują bezpieczeństwo dokonywanych transakcji. Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji płatności szyfrowane są także w oparciu o technologię SSL. Zapewniamy, oprócz płatności on-line, możliwość zakupu za pobraniem. Wybierając tę opcję za zamówiony produkt zapłacisz osobiście kurierowi. Szczegóły znajdują się w zakładce PŁATNOŚCI.

ZAKUPY W NASZYM SKLEPIE TO:

- ZNAKOMITY WYBÓR: 

- zegarki i galanteria od wielu producentów.

- DOSKONAŁA OBSŁUGA KLIENTA:

- zawsze chętnie Ci pomożemy. Możesz do nas zadzwonić, wysłać e-mail lub porozmawiać online.

- KONKURENCYJNE CENY:

- dzięki stałej współpracy z producentami i dystrybutorami możemy oferować znacznie obniżone ceny na nawet najbardziej luksusowe artykuły. 

- BEZPIECZEŃSTWO:

profesjonalne szyfrowanie danych sprawia, że Twoja transakcja jest w 100% bezpieczna.

- CODZIENNE NOWOŚCI:

trzymamy rękę na pulsie. Szybko reagujemy na nowości i często wzbogacamy nasz asortyment.

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich użycie.